Ana SayfaSporYunus Mallı için Beşiktaş açıklaması!

Yunus Mallı için Beşiktaş açıklaması!

Beşiktaş’a transferi gündemde olan A Ulusal futbolcu Yunus Mallı için birinci resmi açıklama geldi. Almanya Bundesliga gruplarından Wolfsburg’ta son devirde forma talihi bulamayan konut ayrılmak isteyen Yunus Mallı hakkında açıklamalarda bulunan amcası ve menajeri İlhan Mallı, “Yunus Mallı’nın yine oynadığını görmek istiyoruz, malesef bu dönem durum bu türlü olmadı” dedi.

Yunus Mallı’nın Beşiktaş’a muhtemel transferi hakkında da açıklamalarda bulunan İlhan Mallı, “Beşiktaş İdaresi ile şimdi bir temasımız olmadı, somut bir şey yok fakat önümüzdeki birkaç içerisinde temas kurulabilir” halinde konuştu.

Almanya Bundesliga’da bu dönem Wolfsburg forması altında tek bir maça çıkamayan ve kesin olarak ekipten ayrılmak isteyen Yunus Mallı’nın kulübü ile mukavelesi 2021 yılına kadar devam ediyor. Yunus Mallı’yı 1.5 yıllığına kiralık olarak takımına katmak isteyen Beşiktaş, bir müddettir Wolfsburg ile görüşmelerini sürdürüyor ve bu transfer sürecinde Abdullah Avcı’nın da epeyce istekli olduğu biliniyor.

 

 

KAYNAK: SPORX
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Popüler Yazılar

Son yapılan Yorumlar