Ana SayfaTeknolojiXbox Live ve Game Pass için ortak paket gelebilir

Xbox Live ve Game Pass için ortak paket gelebilir

Microsoft’un Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold hizmetlerini kullanmak isteyen oyuncular başka satın almalar yapmak zorunda kalıyorlardı. Daha evvelce başarılı sızıntılarıyla bilinen h0x0d isimli Twitter kullanıcısı, Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold için ortak paket gelebileceğini söylüyor.

Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate ismini alan ortak paket sayesinde hem Game Pass arşivindeki yüzün üzerindeki oyundan faydalanabileceksiniz hem de konsolunuz için Xbox Live Gold üyeliği almış olacaksınız. Olağan kurallarda ikisi için ödenecek toplam aylık fiyat 19,98 dolar oluyor. Fakat Xbox Game Pass Ultimate 14,99 dolar fiyata sahip.

Disksiz Xbox hakkında duyumların artmaya başlaması bu paketi daha manalı kılıyor. Xbox Gamepass Ultimate aboneliği başlatan oyuncular disksiz Xbox ile rahat bir tecrübe yaşayacaklardır. Paketin ülkemize sunulup sunulmayacağı hakkında ise şimdi bir bilgi bulunmuyor. 

Microsoft geçtiğimiz sene Xbox One, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass’i bir ortada sunduğu 35 dolarlık abonelik hizmetini devreye sokmuştu. Yalnızca kısa müddetliğine makul ülkelerde kullanabilen bu hizmet daha sonrasında kaldırıldı. Görünen o ki konsol ortadan çıkartılarak gibisi bir paket gelecek. Son olarak Microsoft’un xCloud isimli çevrimiçi oyun servisi üzerinde çalışmalar yaptığını da hatırlatalım.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Popüler Yazılar

Son yapılan Yorumlar