Ana SayfaSporTrabzonspor'da Ünal Karaman depremi!

Trabzonspor’da Ünal Karaman depremi!

Harika lig’de sürpriz bir ayrılık yaşandı. beIN Sports’un geçtiği son dakika bilgisine nazaran Trabzonspor idaresi, karşılıklı muahedenin sağlanmasının akabinde fikir ayrılıkları olduğu belirtilen teknik yönetici Ünal Karaman ile yolları ayırma kararı aldı.

TARAFTAR TAKVİYE KAMPANYASI BAŞLATTI

Trabzonspor taraftarları Ünal Karaman hakkında çıkan ayrılık haberleri üzerine #ÜnalHocamYanındayız etiketi ile toplumsal medyada takviye kampanyası başlattı.

 

 

Deneyimli teknik adam, bordo-mavili grubun başında çıktığı 71 maçta 36 galibiyet, 18 beraberlik ve 17 mağlubiyet yaşadı.

Trabzonspor, Süper Lig’de topladığı 32 puanla birinci yarıyı üçüncü sırada tamamladı.

 

 

“GİDİP DE DÖNMEMEK VAR…”

Ünal Karaman, İstikbal Mobilya Kayserispor galibiyeti sonrası misyonu bırakacağına yönelik argümanlarla ilgili soru üzerine ise şu tabirleri kullanmıştı:

“Basın toplantısı yaparsak onunla ilgili paylaşım yaparız. Kamuoyu nezdinde birçok telaffuz, dedikodu farklı halde algılanabiliyor. Çalışan profesyonellerin, lider ve idare şurasının çalışıp çalışmama lüksü varsa, teknik yöneticilerin ve profesyonellerin de çalışıp çalışmama üzere bir lüksü var. Profesyonelliğin içerisinde bunlar olabilen şeyler. Evet konuşulur, bu dikkate alınabilir, düşünülebilir, seçeneklerden bir adedidir. Oyuncularla vedalaşırken bile birebir şeyleri söyleriz. Zira onlar da profesyonel, biz de profesyoneliz. Bizi yöneten, bize bu vazifesi veren beşerler yarın farklı bir niyet ile karşımıza çıkabilir. Biz de çok kullanılır, ‘gidip de dönmemek, gelip de görmemek var’. Bunlar her devirde olabilir. Sonuçta yola gidiliyor, seyahat yapılıyor, müsaade isteniliyor. Bunlar sporun içerisinde olabilecek şeyler. Bu türlü bir yaklaşım, hal, niyet olursa benden net halde duyarsınız. Bu da bizlere patron beşerlerle bir arada bir ortaya gelip konuşulacak hususlardır.” 

TARAFTAR TESİSLERDE

Trabzonspor’un faal taraftar kümelerinden Vira Kümesi, Ünal Karaman için tesislerde toplandı. Taraftarlar, “Yönetim gelecek, hesap verecek!” formunda slogan attı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Popüler Yazılar

Son yapılan Yorumlar