Ana SayfaSporOzan Tufan'dan 3+1 yıllık imza! Resmen açıklandı

Ozan Tufan’dan 3+1 yıllık imza! Resmen açıklandı

Fenerbahçe, Ozan Tufan ile 3+1 yıllık yeni mukavele imzalandığını açıkladı.

 

 

İşte Fenerbahçe’den yapılan açıklama:

“Futbol A Kadromuzun oyuncusu Ozan Tufan’ın bu yıl sona erecek kontratı önümüzdeki dönemden başlayarak 3+1 yıl uzatılmıştır.

 

 

2023-24 dönemine dek formamızı giyecek futbolcumuz Ozan Tufan’a, kadromuzun şampiyonluğu yolunda sonsuz muvaffakiyetler diliyoruz. “

NE KADAR KAZANACAK?

24 yaşındaki futbolcu, kontratının Türk Lirası’na çevrilmesini de kabul etti. Ozan Tufan dönem başına yaklaşık 10-12 milyon TL kazanacak.

“BU FORMAYI DAHA UZUN YILLAR TAŞIYACAĞIM”

Ozan Tufan, mukavele yenileme haberinin akabinde kendisine ilişkin toplumsal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Sevgili Fenerbahçe Ailem,

Sarı Lacivertli formaya kavuştuğum birinci mukavelenin 5. yılını geride bırakıyorum. Uzun bir ortadan sonra formamla yine buluştuğum bu dönem başından itibaren Fenerbahçe’m ve bu yıl kazanacağımız şampiyonluk dışında hiçbir odağım yok. Kontratımın sonuna geldiğim bu yıl, gelen teklifler dahil olmak üzere Fenerbahçe’de kalmak dışında hiçbir fikri aklımdan geçirmedim. Bugün, çatısı altında olmaktan onur duyduğum, yeşil alanda armasını gururla taşıdığım kulübüm Fenerbahçe ile 3+1 yıl daha kontrat imzaladım.

Bu formayı daha uzun yıllar taşıyacağım için çok memnun ve gururluyum. Emre Ağabey’in koluma taktığı kaptanlık pazubandını yıllarca muvaffakiyetle taşımak, bu büyük kulübe şampiyonluklar kazandırmak için elimden geleni yapacağım! Kontrat yenileme sürecinde emeği geçen başta Liderimiz Ali Koç, Semih Özsoy, teknik yöneticimiz Ersun Yanal, Volkan Demirel, kaptanımız Emre Belözoğlu ve menajerlik şirketim Lian Sports’a teşekkür ederim.”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Popüler Yazılar

Son yapılan Yorumlar