Ana SayfaTeknolojiGoogle Pixel 3a ve 3a XL render manzaraları sızdı

Google Pixel 3a ve 3a XL render manzaraları sızdı

Uzun bir müddettir Google‘ın orta segment aygıtlar üreteceği söyleniyordu. Şirketin, Pixel 3a ve Pixel 3a XL olarak adalandırdığı ve amiral gemisi modellerine oranla daha bütçe dostu olan bu akıllı telefonları Google I / O 2019 aktifliğinin birinci gününde, yani 7 Mayıs tarihinde tanıtması bekleniyor.

Standart tasarım

Android Headlines sitesinde, özel başlığıyla yayınlanan bir haberde, Google Pixel 3a ve 3a XL modellerine ilişkin olduğu argüman edilen resmi render manzaraları paylaşıldı. Görsellerde akıllı telefonların birbirlerinden çok da farklı olmadığını gösterirken, Pixel 3a XL modelinin render imgelerin tersine daha büyük olması bekleniyor.

Bunun dışında telefonların dizaynları standartların dışına çıkmamış ve kalın çerçevelere sahip olduklarını söyleyebiliriz. Pixel 3 XL’den farklı olarak, Pixel 3a XL modeline rastgele bir çentik yer almadığı da göze çarpan öbür bir ayrıntı. Bilgiler şimdilik bu halde fakat önümüzdeki günlerde aygıtlarla ilgili daha fazla ayrıntılarının su yüzüne çıkmasını bekliyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Popüler Yazılar

Son yapılan Yorumlar