SOSYAL MEDYA

SON YORUMLAR

  ERKEKLER NE İSTER?

  Başlıkta da anlayacağınız üzere ‘erkekler ne ister’ diyerek araştırma yaptık. Sonuçlarımız ise MUHTEŞEM çıktı!

  Gelelim; erkeklerin ne istediğine… Her erkek şüphesiz ki SEKS ister. Güzel bir sevgilisi olsun, cebinde parası olsun, herkes tarafından sevilen biri olsun ister. Sevdiği insanlar hep yanında olsun, hatta bazıları şan-şöhreti bile olsun ister. Açık konuşmak gerekirse erkekler, kadınlara nazaran çok daha az şey ister. Mesela; çoğu erkek karakterine göre hayal dünyası ve realitesi farklı işler! Yani efenim; bazı erkekler zeki kadınlardan hoşlanır, bazıları ise aptal. Bazı erkekler sakar kadınlardan hoşlanır, bazıları ise üstün becerisi olan. Bazı erkekler fiziken çirkin; gönülen güzelden hoşlanır, bazıları ise tamamen dış görünüşe önem verir. Fakat burada ki en ortak yönleri şudur; erkeklerin istisnasız hepsi ilgili ve ayarı olan kadınlardan hoşlanır! Örneğin; dengesiz bir kadını ‘hiçbir erkek’ sevmez ve uğraşmaz. Bakımsız bir kadını kendi gibi olmayan bir erkek asla kabullenmez. Şimdi ise size verdiğimiz örnekleri genelleme yaparak sıralayalım ve pür dikkat okuyun kızlar!… Aksi halde hayalini kurduğunuz adama ulaşamayacaksınız.

  • Önce karakter analinizine göre hoşlanıp, hoşlanmadıkları şeyleri bulalım.
  • Burç çok önemli! Her ne kadar çoğu erkek astroloji ile ilgilenmiyor olsa da; tek bir gerçek var ki kişinin karakteri burcu ve yükseleni ile bağdaşmaktadır! Yani bu durumda şayet yeni tanıştıysanız; ilk işiniz burcunu sormak olsun. İnanıp inanmamasına aldırmayın, bırakın özgür kalsın!
  • İlk görüşte AŞK diye bir şey yok! Etkileşim var, benzetme var, hayalini kurduğu bir kadını görmesi var. Bu yüzden bir erkeği kendinize aşık da etmek sizin elinizde, maşuk da, çileden çıkartmak da!
  • Kurallar belli! Her erkek oturup kalkmasını bilen, saygılı ve sevgili kadını sever…  Sohbeti ilerletmeden önce burcunun özelliklerini bir ezberleyin de, öyle nabzına göre şerbetinin ayarını verin derim!
  • Bir çok erkek az konuşan, öz konuşan kadını tercih etmektedir. Ancak istisnalar vardır ki; sevgilisi yahut eşi ‘dır dır’ konuşmasına rağmen O’nu taparcasına sevmektedir! İşte burada ki ince çizgi ise bu tür kadınların erkeğini daha farklı şekillerde mutlu ediyor olmasıdır ve bu durumda adam ondan vazgeçmez. Ama siz yine de ‘az konuşan’ taraf olun…
  • Erkeklerin ortak yanlarından biri de şüphesiz ki; trip atan kadından nefret etmeleridir. Her şeyin bir ölçüsü var tabii, yemeğin tuzu gibi, bebeğin gazı gibi, adamın sabr’ı gibi. Siz, siz olun tribi de ölçüsünde atın!
  • Epey tanıdığım var, sırf istediği olsun diye cinsel birleşme esnasında partnerinden söz alan. Unutulmamalıdır ki, o esnada verilen söz yerine getirilir evet, fakat sonrası hüsran olur. Adam soğur, iş menfaate kalır. Asla yapmayın, tatlı dil zaten yılanı deliğinden çıkarır!
  • Bir ara Facebook’da ‘‘düşünsenize Adriana Lima gibi kadın sıçıyor, osuruyor’’ diye söz kol geziyordu. Evet efenim; geğiriyoruz, sıçıyoruz ve hatta osuruyoruz! Ama bunları gizli, tiksindirmeden yapın deriz çünkü ilişkide fazla içtenlik tez ayrılığa sebebiyet verir… Mesela; sevgilinizin veya eşinizin yanında sümkürmeyin hatta bunların hiç birini yapmayın! Gerçekten ne kadar seviyor olsa da, miğdesi bulanmıyor mu sanıyorsunuz? Evet efenim içten olun ama o yanınızdayken içinizdekileri çıkartmayın! Bir size bakıp, bir de dışarıda o muhteşem görünen kadınları kıyaslar o zaman üzülürsünüz..
  • Özellikle kendi kendine ‘ben herşeye doydum’ diyen bir erkeğe KATİ’YEN inanmayın! Erkek doyumsuzdur, erkek faşist’tir! İnanır gibi yapın, güvenir gibi yapın ama kolay kolay inanmayın ve güvenmeyin. En iyi erkek bile gözü kapalı sevene dek (ki bu durum milyonda bir), asla bir kadına güvenmez, UNUTMAYIN!
  • Konuştuklarınıza dikkat edin. Her erkek kadının önce hal ve hareketlerine değil, ağzından çıkanlara bakar. Geçmişinizden de ne olursa olsun bahsetmeyin çünkü hiç bir erkek gerçek samimiyetinizi hak etmiyor, erkek kadını zarflamayı onu denemeyi çok sever.
  • Çoğu erkek ‘makyajsız’ kadından daha çok hoşlandığını belirtmektedir. Gel’in görün ki; dışarı saçımız başımız dağılmış bir tuhaf halde özellikle makyajsız çıktığımızda yüzümüze bile bakılmaz, fark edilmeyiz bile! Tam aksi olduğunda ise (çok abartmamak gerekir) muhakkak çoğu erkeğin dikkatini çekeriz… Kısacası erkeklerin bu sözlerine aldanıp dediklerini yapmayın, her zaman tedarikli olun ve az da olsa makyaj yapın!  Ve özellikle unutulmamalıdır ki; el ve ayak bakımı her erkek tarafından fazlasıyla önem taşımaktadır. Oje sürmeseniz bile etleri kalkmış, tırnaklar kırılmış bir el ile dolaşmayın…
  • Kabul ediyoruz, devir değişti. Artık kadın, erkek peşinden koşuyor! Erkek de pek tabii kaçıyor. Bırakın kaçsın, kovalamayın! Her ne kadar devir tersine de dönse, erkek aklı her daim ULAŞILAMAYANIN peşinde… Yok gibi olmayın, varlığınızı bir şekilde hissettirin ama asla ilk adımı siz atmayın! Çok klişedir ki; ilk adımı atan kadın maalesef çoğu ilişkide KAYBEDEN taraf olmuştur.
  • Anlıyoruz: çok kıskançsınız, çok duygusalsınız, çok meraklısınız. Ama OLMAYIN. Kıskanın ama O’nu sıkmayın. Negatif duygularınızı O’na belli etmeyin. Merak edin tamam ama özeline girmeyin. ERKEK ÇABUK SIKILIR…
  • Verici olmayın, ALICI olun. Hani seven yaranır diye bir söz var ya; o pek doğru efenim. Adamı sömürün demiyoruz! Bu acı gerçektir ki; her insan çok sevdiği şeyden sınanır ve siz çok sevmemeye bakın, O’nun değil sizin sözünüz geçsin. Unutmayın; ilişki nasıl başlarsa öyle devam eder. Bu yüzden siz alın, kendinizden ödün vermeyin.
  • Gelelim son ve en önemli kuralımıza! Siz, önce kendinizi SAYIN ve SEVİN. Hayatınıza gelen adam bunu fark ettiğinde sizi, sizin onu sevdiğinizden daha çok sevecektir.

  Yorumları aşağıya, sorularınızı MAİL adresimize ulaştırınız. Farklı sorular dahilinde, yeni Blog’lar yazacağız. SEVGİLER! Çok kalp…

  Bir cevap yazın

  Next Post

  NE İSTEDİĞİNİ BİLEN/BİLMEYEN ERKEKLER

  Erkekler kadınlara nazaran daha geç olgunlaşırlar, çünkü onların DNA’larında hayatı hızlı yaşamak vardır. Her ne kadar yirmi yaşında askere gidip, yirmi beşlerinde evleniyor olsalar da; […]
  Open chat