Ana SayfaSpor'Dikkat dikkat! Şampiyon geçiyor herkes ayağa'

‘Dikkat dikkat! Şampiyon geçiyor herkes ayağa’

Karadeniz gazetesi birinci sayfasında bordo-mavililerin gol sevinci yaşadığı fotoğrafı ile “Akyazı’da Fırtına Koptu” başlığını kullandı. Gazete son sayfasında ise “Dikkat Dikkat! Şampiyon Geçiyor Herkes Ayağa” başlığıyla verdiği haberde, “Dün Akyazı’da fırtına değil tsunami koptu. Trabzonspor Kayserispor’u ezdi geçti.” sözlerini kullandı.

 

 

Karadeniz’de Son Nokta gazetesi de birinci sayfasında “Onun İsmi Fırtına” ve art sayfasında “Mutlu Yıllar Trabzon” başlıkları ile galibiyeti okuyucularına duyurdu.

Karadeniz’den Günebakış gazetesi ise birinci sayfasında “Fırtınadan Gol Yağmuru”, son sayfasında “Trabzon’dan Gol Şov” başlıklarıyla sunduğu galibiyet haberinde, “Bordo-mavililer, 2019 yılını lig sonuncusu Kayseri’yi farklı mağlup ederek kapattı.” tabirine yer verdi.

 

 

Kuzey Ekspres gazetesi birinci sayfasında “Fırtına Gol Oldu Yağdı”, art sayfasında “Fırtına Ezdi Geçti” başlıklarını kullanırken, “Bordo-mavililer, lig sonuncusu Kayserispor’u alanında farklı yenerek ligin birinci yarısını 3 puan ve 3. sırada tamamladı.” değerlendirmesinde bulundu. 

Taka gazetesi de birinci sayfasında “Yeni Yıla 6 Gollü Selam” başlığını kullandığı galibiyete ait haberini, art sayfasında “O Şampiyonluk 2020’de Gelecek” başlığıyla okuyucularına aktardı.

KAYNAK: AA
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Popüler Yazılar

Son yapılan Yorumlar