Ana SayfaSporCenk Gönen'den Beşiktaş açıklaması

Cenk Gönen’den Beşiktaş açıklaması

Son olarak 2017-18 döneminde Malaga’ya transfer olan Cenk Gönen, Beşiktaş’ın ikinci kalecisi olmaya aday…

2016-17 döneminde Galatasaray’dan Malaga’ya transfer olan file bekçi, İspanyol grubunda hiç mühlet alamamıştı.

OYNADIĞI SON MAÇ ŞUBAT 2017’DE 

Geçtiğimiz dönem ise kontratının karşılıklı olarak fesh edildiği Cenk Gönen, Şubat 2017’den beri resmi bir müsabakada forma giyemedi. 

Neredeyse 2 yıldır hiçbir maçta forma giymeyen oyuncunun Beşiktaş’la görüştüğü öne sürüldü. 

Çıkan bu haber üzerine taraftarların toplumsal medyadan yansısını çeken Cenk, Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı.

“BEŞİKTAŞ İLE FARKLI ANILMAK BENİ ZİYADESİYLE ÜZÜYOR”

Cenk Gönen’in açıklamaları şu formda:

“Benim Beşiktaş’tan neden ayrılmak zorunda kaldığımı tam olarak bilmeyen ve bilmesine karşın anlayamayanları aklı selim olmaya davet ediyorum. Ayrılma niyetim olsa kontratım biterken neden 4 sene daha yeni kontrat imzalayayım?Yani kontrat yenilediğim ekibimden o devrin teknik heyetinin kararından ötürü ayrılmak ve gönderilmek zorunda kaldım. Beşiktaş benim merhum babamın kadrosudur. Ben ağabeyimle çocukluğumuzda Beşiktaş maçlarında gol attığımızda oturduğumuz yeri bile değiştiremezdik uğur için..Hiçbir şey göründüğü üzere değil bu hayatta.Bir gün yine nasip olur inşallah o kutsal forma..Olmasa da o ulu formayı 5 sene terletmek hayatım boyunca daima gururla anacağım en hoş anım..Beşiktaş ile farklı formda anılmak beni ziyadesiyle üzüyor. Herkese sevgi ve hürmetler…”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Popüler Yazılar

Son yapılan Yorumlar