Ana SayfaSporAğaoğlu Karaman'ın ayrılık sebebini açıkladı!

Ağaoğlu Karaman’ın ayrılık sebebini açıkladı!

TRT Spor canlı yayınına katılan Ağaoğlu’nun açıklamaları şu halde:

 

 

“Hoca ile ilgili puan kaybettiğimiz maçlar sonrasında tenkitler yapıldığında, kulüpte yaşanan her türlü olumsuzluğun tek sorumlusu benim dedim. Yanlış taktiğin de, pas yanlışının da, yönetimsel yanlışın da sorumlusu benim dedim. Konyaspor maçı sonrasında, bilhassa 4-5 haftalık futboldan mutlu olmadığımı, göze güzel gelmeyen bir futbol ortaya koyan Trabzonspor olduğunu söyledim. Ben öz tenkit yaptım, anladığım kadarıyla sayın hocamız eleştiriyi kendi üzerine almış.”

“AYRILMAYI BAŞINA KOYMUŞ”

“Beni yemeye çalışanların boğazına takılırım üzere sözler kullandı hocamız. Gelmiş olduğumuz noktada, ayrılmayı başına koymuş, bu tarafta niyet oluşmuş kendisinde. Dün akşam üstü divan liderimizle yapmış olduğumuz görüşmede de bunu tabir etmiş.”

“HAYAL KIRIKLIĞI VAR”

“Kırgınlık var mı? Hayal kırıklığı var. Hocanın, oyuncunun yaptığı kusurun sorumluluğunu ben üzerime almıştım. Bu türlü bir insanın yaptığı eleştiriyi hocanın kendi üzerine alması hayal kırıklığı yarattı.”

 

YENİ TEKNİK YÖNETİCİ…

“Yok Şota hoca ile anlaşıldı, filan hoca ile anlaşıldı. Bilgi kirliliği var. Şu anda rastgele bir teknik yönetici ismi gündemde değil. Gündemimizde bir teknik yönetici yok. Şu ana kadar hiç kimseyle de görüşmedik. Şu an itibariyle mevcut teknik grupla devam ediyoruz. Hüseyin Çimşir 1,5 yıldır Ünal Hocanın takımındaydı. Dönem ortasında Trabzonspor’un yükünü taşıyacak hocayı bulmak o kadar kolay bir şey değil lakin ihtimal dışı da değil. Yapı sağlam. Tuğla eksilebilir ancak bir şey olmaz”

“SOSA’NIN TEKNİK HEYETTE KALMASINI İSTİYORUZ”

“Jose Sosa’nın kulüpte kalıp ilerde teknik heyette yer almasını istiyoruz. Bunu kendisine de ilettik. Kimsenin hiçbir tasası olmasın, bu çaba kaldığı yerden devam edecek.”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Popüler Yazılar

Son yapılan Yorumlar