Ana SayfaTeknoloji17 inçlik MacBook Pro, 2021 yılına kadar gelmeyebilir

17 inçlik MacBook Pro, 2021 yılına kadar gelmeyebilir

Teknoloji devi Apple’ın 17 inç MacBook Pro modelini sonlandırmasının üzerinden birkaç yıl geçti ve kullanıcıların şimdilik alabilecekleri en büyük model 15 inç. Fakat uzun bir müddettir, şirketin 17 inçlik MacBook Pro modellerini bu yıl piyasaya sürmesi bekleniyordu. Görünen o ki aygıt bu yıl da gelmeyecek.

micro LED ekranla gelmesi bekleniyor

Kesimin sağlam analistlerinden Ming-Chi Kuo‘ya nazaran Apple, 17 inçlik MacBook Pro modellerini 2021 yılında piyasaya sürmeyi planlıyor. Kuo’nun raporunda, şirketin önümüzdeki yılı da atlayarak 2021’de micro LED ekrana sahip yeni MacBook Pro’ları kullanıcılara sunacağı belirtmilmiş. Bu aygıtların da daha geniş bir renk gamı ve yüksek kontrast sunacağı söyleniyor.

Bildiğiniz üzere Apple’ın dizüstü bilgisayarları hala LCD ekranlara sahip. Fakat şirketin MacBook Pro‘ları birçok incelemede hayli kaliteli ve parlak ekranlarıyla öne çıkıyor. Yeni ekranlarla birlikte aygıtların görüntü yahut fotoğraf düzenlemeleri yapan kullanıcılara yönelik olacağı da sızan bilgiler ortasında. Apple’ın bahisle ilgili şimdi resmi bir açıklama yapmadığını da belirtmeden geçmeyelim.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Popüler Yazılar

Son yapılan Yorumlar